Другари,

Желим да вам дам пар савета када је учење на даљину у питању. Све ово је новина, како за нас наставнике, учитеље, стучне сараднике, тако и за вас ученике, и наравно, и за ваше родитеље. Нико од нас до сада није имао прилику да учи и ради на овакав начин. Сви ми истражујемо и трудимо се да све захтеве урадимо онако како мислимо да је најбоље. Оно што је најбитније за почетак је добра организација. Зато,  можда не би било лоше да направите свој план активности током дана.

Ево неколико савета како да се организујете:

Када редовно будете извршавали своје обавезе и добро се организовали, имаћете  више времена за забаву и игру, а то је и у овим околностима и те како важно.

Добра ствар је то што сада, док учите, имате могућност да истражујете на интернету и сазнате разне занимљивости.

Будите ми здрави и добри и слушајте своје родитеље!

Маја Антић, педагог