Поносни смо што можемо да вас обавестимо да је након Спољашњег вредновања квалитета рада школе, које је извршено у  децембру 2019. године, наша школа добила највишу оцену, (4)! Иза овако високе оцене стоје године одличних резултата на  Завршном испиту, на такмичењима, рад и труд наставника, директора, педагога, административне службе и свих запослених у  школи. Оцена је и потврда одличне сарадње између ученика и њихових родитеља с једне и педагошке службе и наставника с  друге стране. Она мотивише и обавезује на то да и у наредним годинама ову сарадњу развијамо, унапређујемо и негујемо  сарадничке односе; да охрабримо родитеље да својим ангажовањем буду наши партнери и покретачи бројних пројеката, и да тако заједно стварамо подстицајну средину за стицање знања и неговање вештина све наше деце, промовисање правих животних вредности, за лични просперитет, али и за добробит целе наше заједнице.

Ваша Десанка